Osud nie je nemenný, je ako prekážka na ceste, ktorú ak zavčasu zbadáme, dokážeme sa jej vyhnúť...

Seminár/kurz Základy kvantovej transformácie - vedomá tvorba reality

Milí priatelia...v každom z nás driemu schopnosti, o ktorých mnohí ani netušíme, alebo ak aj tušíme, nemáme "manuál" na ich aktiváciu a používanie.  Väčšine z nás sa život iba "deje"...

Dokážete si predstaviť, že si každé ráno, v priebehu pár minút, nastavíte PERFEKTNÝ deň? A zistíte, že to skutočne funguje? A z perfektných dní sa stanú týždne, mesiace, roky...ja áno a naučím to aj vás!

 

   Poďme sa spolu pozrieť "za oponu"

 

 

Pozývam vás na jednodňový kurz Základy kvantovej transformácie - vedomá tvorba reality, ktorý sa bude konať 02.februára 2018 v Bratislave( od 14:00 h - 19:00 h) a 03. marca 2018 v Nitre (od 10:00 h - 16:00 h)

 

Pripravený bude nasledovný program:

 • Na úvod trochu z teórie, čo je to energo-informačné (kvantové) pole a princípy jeho fungovania v spojitosti s vedomím človeka
 • praktické cvičenie na otvorenie kvantového poľa sebe aj iným, "kalibrácia"
 • pozrieme sa na možné príčiny stále sa opakujúcich problémov
 • mapa vedomia
 • nácvik postupov na zadávanie zámerov (želaní) do kvantového poľa v rozšírenom stave vedomia, aby sa tieto zámery uskutočnili v 3D realite

Praktické cvičenia na osvojenie si techník práce so zámerom v rozšírenom stave vedomia, najmä v týchto oblastiach:

 •  riešenie zdravotného stavu (aj na diaľku)
 •  harmonizácia vzťahov v práci, v rodine, ako pracovať s deťmi
 •  harmonizácia priestorov, úprava vody 
 •  riešenie problémov v osobnom aj profesnom živote
 •  riešenie finančných záležitostí
 •  práca s archetypmi (symbolmi)

 

 Naučíte sa, ako si v priebehu krátkej chvíle navodiť veľmi príjemný pocit uvoľnenia, lásky a pokoja. Tento stav spúšťa ozdravné procesy nielen vo vašom tele, ale aj v "duši"...v tomto ročnom období je to veľmi užitočná pomôcka na prekonanie zimnej únavy a "depresie". 

S každým účastníkom budem pracovať aj individuálne, každý prejde procesom "otvorenia."  Užijeme si kopec zábavy, budeme sa "hrať", skúšať svoje schopnosti vo dvojiciach...Po skončení kurzu si každý odnesie praktické znalosti o tom, ako liečiť seba aj iných, naštartuje také zmeny, ktoré si sám "nainštaluje" - skrátka začne žiť vedomý život

 

Môžete sa rozhodnúť, či budete svoj život prežívať v roli OBETE, alebo sa stanete jeho TVORCOM. 

Seminár/kurz sa bude konať v príjemných priestoroch Centra Svet možností na ulici Tehelná 25 v Bratislave a v marci v budove Agroinštitútu v Nitre. Prineste si so sebou okrem dobrej nálady aj papučky, nakoľko sa v Centre prezúvame. (ak by niekto zabudol, je tam k dispozícii niekoľko párov)

Pero a poznámkový blok budete mať k dispozícii spolu s vopred pripravenými základnými informáciami. Veľmi sa na vás teším :)

Cena kurzu je 69 EUR 

počet účastníkov je limitovaný

na max. 30 osôb

(V cene je kurzovné, skriptá a pitný režim + podpora po kurze prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky)

dreamstime_m_40930239.jpg

Tento blog úplne prirodzene používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.