Zistite, kde Vám uniká "palivo"

 Cítite sa neustále vyčerpaní? Aj keď máte trochu energie po odpočinku, veľmi rýchlo sa vám dokáže minúť? Nepomáhajú ani litre kávy? Kde je problém?

                             

 Jeden zo základných princípov fungovania reality je tento:

Kam ide vaša pozornosť, to rastie. Ak sa zameriate na nejaký problém, ktorý vám nedá spať, venujete mu svoju pozornosť ( ešte nehľadáte riešenie ) a on vám postupne pohltí celú vašu myseľ, je stále väčší a väčší. Oberá vás o spánok, o radosť zo života, o energiu.

Kam ide najčastejšie naša pozornosť?

 

 1. MINULOSŤ

  - obviňovanie seba, alebo druhých za to , čo sa v minulosti odohralo

  - ľútosť nad premárneným časom, nad nevyužitými príležitosťami (čo som mohol a neurobil som, resp. mohol som to urobiť lepšie)

  - neustále premietanie si bolestivých, traumatických zážitkov, scén

  - nariekanie nad tým čo sa stalo, hľadanie vinníka, sebaľútosť

   

 2. BUDÚCNOSŤ

  - obavy z budúcnosti

          - nejasné ciele, dezorientácia vo svojich plánoch

          - neustále premietanie si scén, “čo sa stane ak...“

          - neschopnosť nájsť vhodné riešenie problému, paralýza

 

 Do týchto dvoch smerov nám najčastejšie uniká energia. Občas precitneme aj v prítomnosti, ale okamžite si našu pozornosť vyžiada: práca, médiá (TV, internet, rádio), osoby v bezprostrednom kontakte, problémy určené k okamžitému riešeniu...

 Okrem toho sa často zaoberáme posudzovaním iných ľudí, ich života či skutkov, kritizovaním. Sťažujeme sa na svoje zdravie, na svoju situáciu, na počasie...

 Požieračov našej energie je nespočetné množstvo. Dobrou správou je, že každý z nás sa môže slobodne rozhodnúť, ako bude so svojou vzácnou esenciou zaobchádzať.

 Ďalšou dobrou správou je, že nie sme bezmocní a nutne odkázaní na čerpanie energie z vonkajšieho prostredia, alebo podporných látok (kofeín, nikotín a iná chémia), ale sami sme zdrojom a vodičom energie.

 Ako som už na začiatku písala, kam ide pozornosť (energia), to rastie. Chcete svojou energiou kŕmiť to, čo nechcete, alebo to, čo chcete aby prosperovalo? Chcete byť ako vyžmýkaný citrón, alebo chcete vyžarovať do okolia silu, charizmu, rešpekt a byť schopní riešiť problémy s ľahkosťou, ľahšie dosahovať ciele?

Čo vyžarujete, to priťahujete. Začnite vyžarovať úspech a úspech sa dostaví! Začnite vyžarovať radosť, šťastie a uvidíte, ako sa svet okolo vás zmení! Nečakajte pozitívne zmeny, ak nie ste naladení daným smerom. 

 O tom, AKO na to, je aj môj ONLINE KURZ

 

 

 

Ivana Kováčiková

 

Online kurz Základy kvantovej transformácie - vedomá tvorba reality

Dokážete si predstaviť, že si každé ráno, v priebehu pár minút, nastavíte PERFEKTNÝ deň? A zistíte, že to skutočne funguje? A z perfektných dní sa stanú týždne, mesiace, roky...

Tento blog úplne prirodzene používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.